Lekarze Ustroń

lekarz Paweł Wieja

43-450 Ustroń

Nic więcej. Tylko DZIĘKUJĘ za uratowanie mi życia. Mając 60 lat po raz pierwszy spotkałem takiego młodego specjalistę z takim podejściem do pacjenta. Błyskawiczna reakcja,diagnoza i zabieg. Profesjonalizm. Dziękuję. Andrzej Frączkowski.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Góral

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

43-450 Ustroń

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Marek Wiecha

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
Stawowa 2A
43-450 Ustroń

PORAZ kolejny..., zostałam potraktowana GODNIE! to dzięki, właśnie tak Wielkim ludziom, możliwa się staje odbudowa pojęcia - CZŁOWIECZEŃSTWO i HUMANITARYZM.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Krystyna Pastucha

43-450 Ustroń

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

lekarz Krzysztof Pietrzak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

43-450 Ustroń

Miły, uprzejmy,kompetentny. Miałam bardzo dużo szczęścia, że los postawił na mojej drodze takiego człowieka.
Opinia dodana przez: Iwona Cieslar

mgr Alicja Kunicka

Psycholog, Psychoterapeuta

ulica Zdrojowa 9
43-450 Ustroń

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.
Wspaniały lekarz olbrzymia wiedza i ogromne doświadczenie w schorzeniach narządu ruchu . Oby więcej takich .....

lekarz Krzysztof Cieplik

43-450 Ustroń

Anioł.Cierpliwy,Uprzejmy.Leczenie pomogło.Pan doktor zapytał co mam w domu ,w apteczce.Potem dobierał potrzebne leki z apteki.Polecam
Opinia dodana przez: go

lekarz Adam Strzałkowski

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Jaśminowa 9
43-450 Ustroń

Bylam pierwszy raz z dzieckiem bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o Panu Strzałkowskim. I zgadzam się z nimi :) Bardzo uprzejmy starszy Pan - profesjonalista. Dokładnie bada dziecko pyta o wszystko . Polecam 10/10
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Arkadiusz Konior

43-450 Ustroń

Znakomity chirurg, kompetentny i przyjazny dla pacjenta..Gorąco polecam jako chirurga naczyniowego zarówno na etapie badań jak i zabiegu.

lekarz Alicja Hyrnik-Niemiec

3 Maja 82
43-450 Ustroń

Bardzo mila i kompetentna zna sie na rzeczy w leczeniu.Bardzo dobry lekarz

mgr Barbara Niwińska-Kłoda

Rehabilitant

Ustrońskie Centrum Psychoterapii "Narcyz"
Zdrojowa 9
43-450 Ustroń

Kompetentna, niezwykle uprzejma i sympatyczna. Bardzo mi pomogła po kontuzji stawu skokowego.

mgr Danuta Krywult-Diadyk

Neurologopeda, Psycholog

ulica Zdrojowa 9
43-450 Ustroń

Bardzo serdecznie polecam. Ciepła, profesjonala osoba. Bardzo mi pomaga i mnie wspiera. Jest dla mnie dużą podporą. Pomaga w otwarciu się na terapię i na siebie samego. Jestem jej bardzo wdzięczna za zaangażowanie i za to co dla mnie robi w tych nieprzychylnych czasach.
Opinia dodana przez: Czuczi
mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Alergolog

Stawowa 2A
43-450 Ustroń

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

lekarz Mieczysław Kotarski

os. Centrum 1 lok. 15
43-450 Ustroń

bardzo dobry lekarz,moim dzieciom zawsze pomógł

lekarz Filip Palarczyk

43-450 Ustroń

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia
Lekarz godny polecenia! Choruje na seronegatywne zapalenie kręgosłupa z zajętym biodrem. Przez rok nie mogłam chodzić, wstać z łóżka, ból nie do wytrzymania. Przez ten rok chodziłam do różnych lekarzy na marne. Doktor Zielonka po pierwszej wizycie wysłał mnie na badania które potwierdziły chorobę. Na drugiej wizycie przepisał mi leki i wreszcie czuje poprawę. Nic mnie nie boli :) Naprawdę bardzo dobry lekarz, zawsze uśmiechnięty, wesoły. Nie lubię chodzić po ...

dr n. med. Wiesława Liwoch-Morżoł

Reumatolog, Internista

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Henryka
Jak dla nas dr. Dyrda to jedyny lekarz- pediatra, do którego mamy zaufanie. Cudowny człowiek, pomógł nam wiele razy tylko przez telefon. Zawsze odebrał lub oddzwonił. Jest po prostu naszym rodzinnym lekarzem i nie mamy zamiaru zmieniać.
Opinia dodana przez: Danuta